Hľadať:
Fotky: Videá: Užívatelia:
Tenga

Čínske Lamborghini

Cena Lamborghini Murciélago sa pohybuje okolo 215,000 € s daňou vyše štvrť milióna eur. Zdravý rozum hovorí, že je to veľmi veľa nielen pre priemerne zarábajúceho Slováka, a nie-to ešte pre mladíka, ktorý žije v juhočínskej provincii Chenzhou a zarába si ako vodič kamióna. Chena Jinmiao, 25-ročný Číňan mal svoj sen o Lamborghini, a tak sa rozhodol, že si jedno sám postaví.

Pomocou internetu pozorne preskúmal dizajn a plány a po častiach zostavil auto, ktorého všetky časti pochádzajú zo smetiska. Cynici hovoria, že Chen Jinmiao vidí vo svojom Lambe presne to isté, ako ho všetci poznáme my. Však posúďte sami, ale tento mladý Číňan má veľké srdce pre svoj sen.

Trpezlivo zháňal vhodné diely pre svoje Lamborghini, za ktoré zaplatil 20,000 juanov, čo je v prepočte asi 2500 €. Koniec koncov, žltá farba Chenovho Lamba je veľmi blízko k originálu. O vyklápacích dverách ani nehovoriac, všetko, ako má byť. Maximálna rýchlosť jeho superauta je 90km/h.

Ďalšie technické podrobnosti nie sú známe, ale je zrejmé, že dvanásť-valcový motor pod kapotou tohto "rýchleho" auta je nepravdepodobný.

Právne oddelenie talianskej automobilky v tomto prípade nezvažuje zasiahnuť a vznášať obvinenia z plagiátorstva. Pre Čínu ponúka Lamborghini len jeden jediný model a to Lamborghini Murciélago LP 670-4 SuperFVeloce – China Limited Edition s maximálnou rýchlosťou 342 km/h. Ceny sú k dispozícii len na vyžiadanie.
Hodnotenie:
Veľmi zlé Slabé Dobré Vynikajúce Super!
2 hodnotenia
Zobrazené: 4998 - krát
Pridané: 24.06. 2010 o 18:50
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Trvalé prihlásenie
 Nová registrácia za 30 sekúnd.
 Výhody registrácie
Podobné fotky
Posledné komentáre
Tagy
Sexy kočky