Hľadať:
Fotky: Videá: Užívatelia:
Fleshlight

Erotické služby

 Listoval som na internete a ukájal som svoje túžby sledovaním nahých žien. Snažil som sa urobiť a konečne dostať von z hlavy všetky tie negatívne zmýšľania. Nedarilo sa mi. Už je to strašne dlhá doba a ja som vedel, že konečne potrebujem ženu alebo aj erotické služby. Toto nekonečné onanovanie na porne, alebo fotkách ma už nebavilo. A preto som sa dostal práve na túto stránku. Najprv som váhal, ale keď som uvidel tie krásne ženy, moja obavy sa rýchlo pominuli.

Padla mi do oka. Hneď ako som ju uvidel, bola z Piešťan, tiež ako ja a tak som neváhal a kontaktoval ju. Mala zaujímavý profil. Poskytovala služby na sex priváte v Piešťanoch. Vraj len pri nej, môžem zažiť niečo neuveriteľné. Dohodli sme si stretnutie. Teda išlo iba o sex. Ten bol teraz mojou prioritou. Mala krásnu štíhlu postavu, pekné trojky a dokonalú tvár. Náplň je sex služieb zahŕňala takmer všetko. Od orálneho sexu po análny, dokonca vystreknutie na tvár, erotická masáž a mnoho ďalších skvelých vecí. Nechal som ten večer na nej. Chcel som iba divoký sex. Súhlasila. Začala jemne erotickou masážou,  krásne spodné prádlo mala na sebe a ja som nemohol s nej spustiť oči. Jej prsia sa naživo zdali dokonca oveľa väčšie. 

Už len to, že som cítil ženský dotyk na mojom tele na neskutočne vzrušovalo a to potvrdzoval aj môj penis, ktorý už od začiatku stál v pozore. Ona sa však stále pokračovala v masáži. Otočil som sa tvárou ku nej. Masírovala mi hruď. Zacítila vtedy aj moju pýchu, ktorá priam kričala vzrušením. Začala ma bozkávať. Rozopla si podprsenku a jej prsia som zacítil na sebe. Nevydržal som a začal som ich bozkávať. Prisal som sa na jej bradavku a vychutnával som si každú chvíľu, tejto úžasnej noci. Prešla dole k môjmu penisu  a stiahli mi trenky. Najprv začala vykonávať ten klasický pohyb hore a dole, slastne som zavrel oči... inak som ani nemohol. Je to už tak dávno, čo som niečo také necítil. Jazykom olízala moju čepku. Začala ju cucať ako nanuk. Páčilo sa mi to. Potom si ho do úst vložila celý... a to myslím do slova... až po koreň. Vzdychol som. Všimol som si, že sa jej na tvári objavil malý úsmev. Trochu som sa aj potešil. Zrazu sa odtiahla, potiahla ma za ruku aby som sa posadil na kraj postele. Ona si kľakla na kolená a penis vložila medzi prsia. Myslel som, že v tom momente sa urobím. Rukami som sa zaprel dozadu a snažil som sa svoj orgazmus  čo najviac oddialiť. Svoje vyvrcholenie som si musel nechať až na koniec. Postavila sa hore... pred mojou tvárou sa zrazu objavila jej vagína, keďže si už stihla  dať dole tangá. Jemne som olízal. Videl som, že aj ona je vzrušená a tak som sa postavil, aby si ona mohla ľahnúť. Hoci to v popise práce nemala, chcel som to a jemným gestom mi naznačila, že aj ona to chce. Nohy roztiahla a ja som sa začala hrať s jej klitorisom. Jedným prstom som do nej vošiel. Nechty zaryla do plachty a slastne vzdychala... ba priam až kričala. Ukazovala mi, že už môžem ísť hore ale ja som neprestával. Svoje tempo som stále zvyšoval. Na klitorise som napodobňoval jazykom rôzne kruhy. Do vagíny som strčil aj druhý prst. Netrvalo dlho a prišlo jej vyvrcholenie. Pritom z nej vyšlo aj trošku šťavy.

Vytiahol som prsty a posledný krát ešte pobozkal jej vagínu. Ľahol som si na ňu a vložil do nej penis. Ruky si obmotala okolo mňa a ja som začal prirážať... medzi tým som sa ústami dostal k jej prsiam. Zmenili sme polohu. Rozhodla sa, že ona ide na vrch. Zastala si na nohy a začala si pomaly sadať na môj penis. Vyzerala, ako keby drepovala. Zadkom bola otočená ku mne. Neskutočne na vzrušujú ženské zadky a ten jej bol dokonalý. Natriasal sa čím ďalej tým rýchlejšie a rýchlejšie. Chytil som rukami jej zadok a pár krát ju po ňom plesol. Zrazu sa otočila tvárou ku mne... penis mala stále vo vagíne a tvrdo prirážala... ústami sa priblížila ku mne a začala ma bozkávať. Jednou rukou som držal jej zadok a druhou hladkal prsia. Dúfal som, že tento sex nikdy neskončí. Tvárou som sa chcel dostať k jej prsiam. Musel som ich opäť cítiť v ústach a hrať sa s jej bradavkami. Táto žena  rozhodne poskytuje tie najlepšie a najkvalitnejšie sex služby. Bola ako dračica, neviem skadiaľ brala toľko energie, ale neustále prirážala na môj penis. Potom sa odtiahla. Kľakla si na zem a ja som sa reflexne postavil. Penis som jej vložil do úst a ona začala. Jazykom stále robila ten dokonalý pohyb. Keď už som cítil, že sa blíži môj orgazmus a moje spermie sa už pýtajú von, vytiahol som penis von. Začala ho honiť rukou a čakala, kedy môj ejakulát konečne pristane na jej tvári. Prišlo to, to na čo som tak strašne dlho čakal. Urobil som sa.

Táto noc patrila rozhodne medzi tie moje najlepšie. Nie je, ale však posledná. Stal som sa jej pravidelným klientom.  Je sex služby využívam stále a v blízkej budúcnosti, ani neplánujem s tým prestať. Môjmu sexuálnemu životu dala totižto úplne nový zmysel.

Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Trvalé prihlásenie
 Nová registrácia za 30 sekúnd.
 Výhody registrácie
Posledné komentáre
Sexy kočky